Hp Orjinal Tonerler 11 adet ürün var.

Gösterilen 1 - 11 ile 11 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 11 ile 11 arasındaki öğeler
Hp Orjinal Tonerler

Hp Orjinal Tonerler;

Hp Orjinal Tonerler baskı kalitesi olarak sıfır hata ile üretilen tonerlerdir. Fabrikasyon hatasına rastlanma olasılığı sıfırdır. Ancak bazen hata ile karşılaşıldığında bu hata genelde makinadan veya diğer etmenlerden kaynaklanmaktadır. Özellikle Hp Renkli Toner kullanan yazıcılarda kullanıcılar renkli tonerleri değiştirmede...

Hp Orjinal Tonerler;

Hp Orjinal Tonerler baskı kalitesi olarak sıfır hata ile üretilen tonerlerdir. Fabrikasyon hatasına rastlanma olasılığı sıfırdır. Ancak bazen hata ile karşılaşıldığında bu hata genelde makinadan veya diğer etmenlerden kaynaklanmaktadır. Özellikle Hp Renkli Toner kullanan yazıcılarda kullanıcılar renkli tonerleri değiştirmeden sadece siyah toneri değiştirerek siyah çıktı almayı planlamaktadırlar. Ancak sadece renkli tonerler bitmiş durumda ise bu durum zaman zaman sıkıntı verebilmektedir. Bu gibi durumlarda Hızlı Toner in telefon ile destek hattından detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Dikkat edilemesi gereken bir diğer nokta verilen sayfa sayısı değeridir. Bu genel olarak %5 yoğunluk oranı olarak verilmektedir. %5 youğunluk oranı ise takribi olarak sayfada standart 21 satır yazı civarına tekabül etmektedir. Sizin bir a4 sayfadaki yoğunluğunuz 21 satır yazının üzerinde ise öngörülen sayfa sayısından muhtemelen daha az çıktı alabilirsiniz. Bunu şu örnek ile daha net anlatabiliriz. Örneğin Hp CE285A (85A) orjinal tonerinin baskı kapasitesi 1600 sayfa fatura ödeme merkezleri çıktı yoğunluğu düşük olduğu için (ortalama 5-6 satır) 4000 sayfanın üzerinde alır ancak bir hukuk bürosu ortalama 1200-1400 sayfa arası çıktı alabilir(Bu değerler yaklaşık değerdir Alınan çıktıya göre değişir.)

Daha Fazla
KARGO BEDAVA
100 TL Ve Üzeri harcamalarınızda.

Ürün başarıyla alışveriş sepetinize eklendi

Adet
Toplam

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır. Sepetinizde 1 adet ürün bulunmaktadır.

Ürünler Toplamı (KDV dahil)
Toplam Kargo  (KDV dahil) Belirlenecek
Toplam (KDV dahil)
Alışverişe devam Ödeme işlemine geçin