YASAL UYARI

Ziyaret etmekte olduğunuz web sitesi ve site içeriğinde bulunan tüm eserler Hızlı Toner 'e  ait olup, kullanıma ilişkin hususlar aşağıda belirtilmiştir.

Hızlı Toner sitede bulunan bilgilerin gerçeği yansıtması için azami çabanın harcanmış olduğunu, zımnî veya açık olarak bir garantiyi ifade etmemek koşuluyla beyan eder.

Hızlı Toner. önceden herhangi bir uyarıya gerek kalmaksızın site içeriğinde ve sitede yer alan bilgilerde değişiklik ve düzeltme yapma hakkını saklı tutar.

Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, siteyi ziyaret eden kişiye aittir. Hızlı Toner kendi web sitesine veya herhangi bir web site bilgisine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitede yer alan bilgiler kesin doğruluk içerecek şekilde güncelleşmiş olmayabileceği gibi, somut durumlara uyarlanamıyor olabilir. Sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten ötürü Hızlı Toner 'e  hiçbir nam altında sorumluluk yüklenemez. Sitede yer alan bilgilerin yürürlükte bulunan mevzuat uyarınca "İcap" olarak kabul edilmesi mümkün değildir ve Hızlı Toner bağlayıcı bir yönü de bulunmamaktadır.

Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerden Hızlı Toner'in ileriye dönük faaliyetine ilişkin olarak hazırlanmış bulunanları risk ve belirsizlikler içerebilirler. İleride ortaya çıkacak sonuç ve gelişmeler, bu ifadelerde belirtilenlerden farklı olabilir.

 

Hızlı toner verdiğiniz bilgileri ne yapar ne amaçla kullanır ?

Hızlı Toner, kişisel bilgilerinizi başkalarına satmaz, kiralamaz veya ödünç vermez. Ürün veya hizmet isteklerinizi yanıtlarken olan durumlar dışında Hızlı Toner kişisel bilgilerinizi diğer şirketlerle paylaşmaz.


KARGO BEDAVA
250 TL Ve Üzeri harcamalarınızda.

Ürün başarıyla alışveriş sepetinize eklendi

Adet
Toplam

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır. Sepetinizde 1 adet ürün bulunmaktadır.

Ürünler Toplamı (KDV dahil)
Toplam Kargo  (KDV dahil) Belirlenecek
Toplam (KDV dahil)
Alışverişe devam Ödeme işlemine geçin